Võtke meiega ühendust
+8618700875368
Nr.6 Zhangba Esimene St, Xian Kõrge - Tehnika Pindala, Shaanxi provints

UVA vananemismasin
Nimi: UVA vananemismasin
UV-lamp: UVA 340, UVB313;
Kiirgus: 0,3 ~ 20 W/㎡;
BPT: 35 kraadi -80 kraadi ;
Kiire kohaletoimetamine;
Veepihustustsükli süsteem ;
Keskkonnatingimused: 5 kraadi -+35 kraadi vähem kui 85% suhtelise õhuniiskuse või sellega võrdne;
Paigaldage 4 standardset ratast;
Kirjeldus
See tava hõlmab konkreetseid protseduure ja katsetingimusi, mida kohaldatakse luminofoor-UV-lambi ja veeaparaadi kasutamisel plastidega kokkupuutel vastavalt tavadele G151 ja G154. See praktika hõlmab ka katsekehade ettevalmistamist, plastide jaoks kõige sobivamaid katsetingimusi ja katsetulemuste hindamist.
Video
Tehniline kirjeldus
| Toote nimi | UVA vananemismasin |
| Toodete mudel | UV-SI-260 |
| Sisemõõt (mm) | 450*1170*500 |
| Üldmõõt (mm) | 680*1300*1500 |
| Kiirituse allikas | UV-luminofoorlambid (8) - 40 W |
| Temperatuurivahemik | Ümbritsev - 90 kraadi ±2 kraadi |
| Musta paneeli temperatuur (BPT) | 35 - 80 kraadi |
| Niiskuse vahemik | Suurem või võrdne 95% suhtega niiskusega |
| Ribalaius | 290 ~ 400 nm |
| Kiirgustugevuse juhtimine | 0.3~20 W/㎡ |
| Proovi ja lambi kaugus | 50 mm |
| Veevarustussüsteem | Automaatne veevarustus, veepuhastussüsteem |
ToodeÜksikasjad

UV lambid
Meie UVA vananemismasina UV-valguse allikas on tavaliselt 8 UVA (340 nm) lampi, igaüks 40 W.
Tavakasutusel on lambi standardne eluiga5000tundi..
Pihustusotsik
UV-lambi katsekambris on 10 düüsi, düüsi läbimõõt on 0,5 mm, vajuvus 0,8 ~ 1,0 mm / 80 cm2/ H ja voolukiirus on 0,3L / min, mis simuleerib materjali välisõhu niiskuskahjustust.


Musta paneeli termomeeter
Tahvli termomeeter koosneb roostevabast terasest tasapinnalisest plaadist pikkusega 150 mm, laiusega 70 mm ja paksusega 1 mm. Valgusallika poole jääv tahvli pool tuleks katta musta lamelakiga, et neelata vähemalt 90% kogu valgusest. Tahvli temperatuuri mõõtmise teeb plaatinast takistusandur, mis asub plaadi keskel.
Oleme teinud koostööd paljude tuntud ettevõtetega ning meil on rikkalik kogemus kohandamise ja professionaalse teeninduse alal. Kui olete huvitatud ka UV-testimisest või kui otsite UVA vananemismasinat, mis vastab igati teie vajadustele, palunvõtke meiega ühendustviimase hinnapakkumise jaoks!
Kuum tags: uva vananemismasin, tootjad, tarnijad, tehas, maksumus, hind, kasutatud, spetsifikatsioon, müügiks
Ju gjithashtu mund të pëlqeni





















