Võtke meiega ühendust
+8618700875368
Nr.6 Zhangba Esimene St, Xian Kõrge - Tehnika Pindala, Shaanxi provints
JISD0203 Keskkonnakoda
Standard: JIS D 0203
Sisemised mõõtmed (mm): 1000*1000*1000 D*L*K
Vihmaotsik: 2 auku
Näidis otsikule: umbes 400 mm
R1 Vee voolukiirus: 1,9 l/min.
R2 Vee voolukiirus: 3,3 l/min.
S1 vee voolukiirus: 24,5 l/min
S2 Vee voolukiirus: 39,2L/min
Nimi: JISD0203 Keskkonnakoda
Kirjeldus
Päevastandardi testisättedJISD0203 Keskkonnakoda, katsekeha tavapärasel kasutamisel vastavalt järgmise tabeli tingimustele, et katsetada, uurida niiskuskindluse, veekindla, drenaaži või jõudluse muutusi.
Spetsifikatsioon
| Nimi | JISD0203 Keskkonnakoda |
| Mudel | R-1000JIS |
| Sisemised mõõtmed (mm) | 1000*1000*1000 D*W*H |
| Üldmõõtmed (mm) | 1100*1460*1900 D*W*H |
| Kaugus proovist otsikuni | Ca 400mm |
| Vihmaotsik | 2 auku |
| Vihmaotsiku auk | Φ0,5 mm |
| R1 Vee voolukiirus | 1,9 l/min. |
| R2 Vee voolukiirus | 3,3L/min. |
| Pihustusotsik | 40 auku |
| Pihustusotsiku auk | Φ1,2 mm |
| S1 vee voolukiirus | 24,5L/min |
| S2 vee voolukiirus | 39,2L/min |
| Vee rõhk düüsis | {{0}},03 ~ 0,30 MPA |
Materjal | SUS 304 terasplaat, A3 terasplaat |
Üksikasjad
![]() | |
Vihmaotsik | Ülevaatuse aken |
![]() | |
Plaadimängija | Kontroller |
Niiskuse test
M1: Uurige osade toimivust niiskuse suhtes.
M2: Uurige osade toimivust kõrgel temperatuuril ja niisketes tingimustes.
Sprinkleri test
R1:Uurige veepiiskadega kokkupuutuvate osade toimivust.
R2:Uurige osade toimimist kaudse tuule, vihma või pritsmega kokkupuutel.
Märkus
Sprinkleri- ja pihustustesti jaoks paigaldatakse proov sprinkleri või pihustusotsikuga väljalasketorust umbes 400 mm kaugusele, keskpunktiks on telg ja väljalasketoru pööratakse kiirusega umbes 23 sõna minutis.
Kuum tags: jisd0203 keskkonnakamber, tootjad, tarnijad, tehas, maksumus, hind, kasutatud, spetsifikatsioon, müügiks
Ju gjithashtu mund të pëlqeni

















