Võtke meiega ühendust
+8618700875368
Nr.6 Zhangba Esimene St, Xian Kõrge - Tehnika Pindala, Shaanxi provints
Veekümbluskatse kamber
Vastama IPX7 IPX8 testistandarditele;
Vastama standardile IEC60529;
Vee rõhk: 50 m vee sügavuse rõhk ( MAX: 5KG/M3);
Kasulik maht: läbimõõt 600 mm kõrgus 1500 mm; nimi: vihmakatsekamber Ipx8
Kirjeldus
LIB Environmental on üks professionaalseid ja usaldusväärseid kliima- ja keskkonnakatsekambrite tootjaid Hiinas. Professionaalse tehasega varustatud, pakume teile konkurentsivõimelise hinnaga veekümbluskatsekambrit. Nüüd on meil müügil kvaliteetne veekümbluskatsekamber, tere tulemast ostma meie katsekambrit madala hinnaga ja kontrollima hinda meie tarnijaga.
Veekümbluse katsekamberkasutatakse toote korpuse pakutava kaitsetaseme testimiseks. Vee sissetungimise vastase kaitse taset tähistab IP-kood. Kõik LIB-testikambrid vastavad täielikult standarditele IEC 60529 (IP-koodi standard), ISO20653 ja muudele rahvusvahelistele standarditele.
Toote parameetrid
| Nimi | Veekümbluse katsekamber |
| Kasulik maht: | Läbimõõt 600mm *Kõrgus 1500mm. |
| Materjal | A3 terasplaat, seina paksus 15mm; |
| Surve | Võib simuleerida 50 m veesügavuse survet (MAX: 5KG/M3) |
| Veevarustus | Automaatne veevarustus |
| Kontroller | Värvilise ekraaniga puutetundliku ekraani kontroller |
| Avatud režiim | pneumaatiline tõstuk koos turvalukuga. |
| Nominaalne võimsus | 3500W |
| Toiteallikas | AC380V 50HZ |
IPX7 IPX8
IPX7 testimine: ■IP X7 sukeldumistestiks loetakse sukeldumist kuni ühe meetri sügavusse vette. ■ IPX7 veekindluskatse nõue on see, et vett ei peeta kahjulikuks koguseks. See määramine tehakse siis, kui kate on sukeldatud vette kindlaksmääratud rõhu ja aja tingimustes. ■ Määratletud tingimused võivad olla teatud temperatuuriga vesi. See võib olla ka teatud soolsusega vedelik või muude kemikaalide kasutamine. ■Katse üksikasjad hõlmavad testi kestust 30 minutit ja vee sügavust alla ühe meetri. ■Veekümbluskatse kamber IPX7 reitinguga vastab selle vee sissetungimise testi nõuetele. | IPX8 testimine: ■IP X8 sukeldumistestiks loetakse sukeldumist üle ühe meetri vette. ■ IPX8 veekindluskatse nõuded määrab tavaliselt tootja, kuid tavaliselt tähendab see järgmist: ■Seade sobib kindlates tingimustes pidevaks vette kastmiseks. Need eritingimused peaks täpsustama tootja. Tavaliselt on seadmed hermeetiliselt suletud. Teatud tüüpi seadmete puhul võib see aga tähendada, et vesi võib siseneda. Vedeliku sissetungimise korral peaks see toimuma ainult nii, et see ei põhjusta kahjulikke mõjusid. ■ Sarnaselt IPX7 sissetungimise testimisega võib vedelik sisaldada kemikaale. Seda saab konditsioneerida ka erinevatele temperatuuridele. ■Testi kestuse määrab tootja. ■Veesse sukeldumise katsekamber IPX8 reitinguga vastab selle vedelikuümbrise testi nõuetele. |
Ckonfiguratsioon
![]() | ![]() |
Testiala Väline: läbimõõt 600mm *kõrgus 1500mm. Sisemine hoidik: läbimõõt on 1200 mm, kõrgus on 0–1500 mm reguleeritav. | Jalapealne Põhi on turvaline jalaalus, mida saab stabiilsuse suurendamiseks põrandaga kinnitada |
![]() | ![]() |
Juhtpaneel Värvilise ekraaniga puutetundliku ekraani kontroller. Sisseehitatud standard ja programm. | Turvaline lukk Lukk on 12 ülitugevat ümmargust manuaalset survelukku. Varustatud lukustustööriistaga. |
Sertifitseerimine
LIB veekümblustesti kapp aktsepteerib ja on heaks kiitnud CE, RoHS, TUV kalibreerimise.
Muud tooted
Rohkem tooteid teretulnud konsulteerima!
Meie põhitoodete hulka kuulusid temperatuuri- ja kliimakatsekambrid, korrosioonikambrid, ilmastikukatsed, IP tolmu- ja vihmakambrid, osooni testimiskamber, mürgise gaasi SO2 H2S kamber, sissekäigukambrid.
Võtke meiega kohe ühendust!
Kuum tags: veekümbluse katsekamber, tootjad, tarnijad, tehas, maksumus, hind, kasutatud, spetsifikatsioon, müügiks
Ju gjithashtu mund të pëlqeni


















