Võtke meiega ühendust
+8618700875368
Nr.6 Zhangba Esimene St, Xian Kõrge - Tehnika Pindala, Shaanxi provints
IPX1 IPX2 veetilkade testimismasin
Mudel:RNH-12;
Temperatuurivahemik: ümbritsev ~ +50 kraadi ;
Võitlusaeg: 0 ~ 99H59M;
Ukse lukk: elektromagnetiline lukk;
urntable Rotation Speed:1r/min (Reguleeritav);
Toiteallikas: 380V 50Hz;
Maksimaalne müra: 65 dBA;
Standard: IEC 60529, ISO20653;
Nimi: IPX1 IPX2 veetilkade testimismasin;
Kirjeldus
LIB Environmental on üks professionaalseid ja usaldusväärseid kliima- ja keskkonnakatsekambrite tootjaid Hiinas. Professionaalse tehasega varustatud ipx1 ipx2 veetilkade katsemasinat pakume konkurentsivõimelise hinnaga. Nüüd on meil müügil kvaliteetne ipx1 ipx2 veetilkade katsemasin, tere tulemast meie katsekambrisse madala hinnaga ja kontrollige hinda meie tarnijalt.
IPX1 IPX2 veetilkade testimismasinon katsetada toodete füüsilisi ja muid seotud omadusi simuleeritud vihma keskkonnas, näiteks elektroonika- ja elektritooted, lambid elektrikilbid, elektrilised komponendid. autod.mootorrattad ning nende osad ja komponendid.
Pärast testimist tehakse testiga kindlaks, kas toodete toimivus vastab nõuetele, et hõlbustada toote kavandamist, täiustamist, testimist ja tehase kontrolli.
Spetsifikatsioon
| Nimi | IPX1 IPX2 veetilkade testimismasin |
| Mudel | RNH-12 |
| Sisemised mõõtmed (mm) | 1400(D)*1400(W) |
| Üldmõõtmed (mm) | 1600(D)*1600(W)*2500(H) |
| Võnketoru raadius | Drtip salve tüüp |
| Pihustusava läbimõõt | φ0,4 mm |
| Aukude vahe | 20 mm |
| Pöördlaua pöörlemiskiirus | 1r/min Reguleeritav |
| Kontroller | Programmeeritav värvilise ekraaniga puuteekraani kontroller, Ethernet, USB (valikuline) |
| Veesurve juhtimine | 1+/-0,5 mm/min IPX1 jaoks; 3+/-0,5 mm/min IPX2 jaoks |
| Vaatlusaken | Ei mingit eluaset |
| Veevarustussüsteem | Võimepump, veepuhastussüsteem |
| Sisematerjal | SUS304 roostevaba teras |
Üksikasjad Eelised
![]() | |
| Kontroller Sõltumatu juhtkapp, programmeeritav, lihtne käsitsemine | Plaadimängija Vastavalt IPX1 ja IPX2 testistandarditele saab nurka ja kõrgust reguleerida |
| |
Vee filtreerimise süsteem Filtreerige vees olevad lisandid, et vältida ummistumist ja pikendada seadmete kasutusiga | Tilgaalus Reguleerige vee voolu ja taset vastavalt katsestandarditele |
Testistandardid
● Ükski korpus IPX1 vihmakambris ei nõua, et tilkuv vesi (vertikaalselt langevad tilgad) ei tohi avaldada kahjulikku mõju. Testi kestus: 10 minutit, mis vastab 1 mm minutis.
●IEC60529 ipx2 vihmapihusti katsekambri nõue Vertikaalselt tilkuval veel ei tohi olla kahjulikku mõju, kui korpus on normaalasendiga võrreldes kuni 15-kraadise nurga all. Testi kestus: 10 minutit (2,5 minutit igas neljas fikseeritud kaldeasendis). Vesi, mis vastab 3 mm minutis.
Omadused
1. IPX1 ja IPX2 testimiseks
2. võtab vastu seinakinnitusstruktuuri, vastab täielikult standardi IEC60529 nõuetele.
3. Kest ja pöördlaud on valmistatud roostevabast terasest SUS304, et tagada roostevaba pikaajaline kasutamine.
4. IPX1 ja IPX2 testimisseade on varustatud voolumõõturiga, saab voolumõõturit täpselt käsitsi reguleerida.
5. Teravad koonused düüsid on valmistatud messingist ja neid on lihtne vahetada. Düüside all olev roostevabast terasest kaitsekate kaitseb kasutajat vigastuste eest.
6. Varustage suure täpsusega filtriga, filtrielement võib regulaarselt muutuda.
7. Tilguti võib tõusta ja peatub automaatselt katsekeha 200 mm kõrgusel.
8. Juhtimissüsteem: 7-tolline puuteekraan + Panosonic PLC.
9. Eritellimusel valmistatud
Oleme spetsialiseerunud igasuguste IPX1 kuni PX8 veekindlate testseadmete tootmisele,
Kuum tags: ipx1 ipx2 veetilkade katsemasin, tootjad, tarnijad, tehas, maksumus, hind, kasutatud, spetsifikatsioon, müügiks
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
















