Võtke meiega ühendust
+8618700875368
Nr.6 Zhangba Esimene St, Xian Kõrge - Tehnika Pindala, Shaanxi provints
Korpus puudub IPX1 IPX2 testimisseadmed
Mudel:RNH-12;
Temperatuurivahemik: ümbritsev ~ +50 kraadi ;
Võitlusaeg: 0 ~ 99H59M;
Ukse lukk: elektromagnetiline lukk;
urntable Rotation Speed:1r/min (Reguleeritav);
Toiteallikas: 380V 50Hz;
Maksimaalne müra: 65 dBA;
Standard: IEC 60529, ISO20653;
Nimi: korpust pole IPX1 IPX2 testimisseadmed;
Kirjeldus
LIB Environmental on üks professionaalseid ja usaldusväärseid kliima- ja keskkonnakatsekambrite tootjaid Hiinas. Professionaalse tehasega varustatud konkurentsivõimelise hinnaga korpuseta ipx1 ipx2 testimisseadmeid saame pakkuda. Nüüd on meil müügil kvaliteetsed ilma korpuseta ipx1 ipx2 testimisseadmed, tere tulemast ostma meie katsekambrit madala hinnaga ja kontrollima hinda meie tarnijalt.
IPX1 IPX2 testimisseadmete korpus puudubkasutatakse kesta elektroonika, auto ja side veekindla mõju testimiseks, kasutades sademete simulatsiooni, et testida toote veekindlust ja hinnata toote veekindluse kadude klassifikatsiooni.
Spetsifikatsioon
| Nimi | Korpus puudub IPX1 IPX2 testimisseadmed |
| Mudel | RNH-12 |
| Sisemised mõõtmed (mm) | 1400(D)*1400(W) |
| Üldmõõtmed (mm) | 1600(D)*1600(W)*2500(H) |
| Võnketoru raadius | Drtip salve tüüp |
| Pihustusava läbimõõt | φ0,4 mm |
| Aukude vahe | 20 mm |
| Pöördlaua pöörlemiskiirus | 1r/min Reguleeritav |
| Kontroller | Programmeeritav värvilise ekraaniga puuteekraani kontroller, Ethernet, USB (valikuline) |
| Veesurve juhtimine | 1+/-0,5 mm/min IPX1 jaoks; 3+/-0,5 mm/min IPX2 jaoks |
| Vaatlusaken | Ei mingit eluaset |
| Veevarustussüsteem | Võimepump, veepuhastussüsteem |
| Sisematerjal | SUS304 roostevaba teras |
Üksikasjad Eelised
![]() | |
Programmeeritav kontroller | Plaadimängija |
| |
Vee filtreerimise süsteem | Tilgaalus |
Testistandardid
IPX1 IPX2 testimise tilkuv vesi on konstrueeritud vastavalt standardi IEC60529:2001 kaitseastmetele (IP-kood) asjakohastele nõuetele.
Omadused
1. Sobib IPX1, IPX2 testi jaoks.
2. Korpuse struktuur puudub, tilgaalus töötab sujuvalt.
3. Seadmete riiul, prooviplaadi pöördlaud on kõik valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist ja SUS304 roostevabast terasest plaatidest, et pikaajaline kasutamine ei roostetaks.
4. Veepaagi tõsteajam: kruvi (SUS303 roostevaba teras), mutter tähendab juhtimisliigutusi, sellel on kukkumiskaitse ja muud turvaelemendid.
5. Tilk vihmaplaati: vaakum disain, kõrge roostekindlast roostevabast terasest tootmine, vastupidav.
6. Vihmavoolu langus: vooluhulgamõõtur on varustatud juhtventiiliga, käsitsi reguleeritav.
7. Vihmaseade võib automaatselt tõsta,
8. Tilguti veekindla katsemasina testnõel: 0,4 mm läbimõõt, täielikult vastavuses katsestandardiga; eemaldatav tüüp, lihtne asendada.
9. Filtreerimismeetmed: filtri suure täpsusega seade suudab tõhusalt filtreerida vees olevaid lisandeid, filtrit saab regulaarselt vahetada.
Agendid üle maailma
IEC60529 ipx1 ipx2 sissepääsu tester annab 3-aastase garantii pärast hooldust
LIB-agendid ja teeninduskeskused üle maailma, et pakkuda kasutajatele LIB-tooteid, paigaldus- ja hooldusteenust. Teeb kõik lihtsaks ja mugavaks.
Agentuuri teabe saamiseks võtke meiega ühendust
Kuum tags: korpuseta ipx1 ipx2 testimisseadmed, tootjad, tarnijad, tehas, maksumus, hind, kasutatud, spetsifikatsioon, müügiks
Ju gjithashtu mund të pëlqeni















