Võtke meiega ühendust
+8618700875368
Nr.6 Zhangba Esimene St, Xian Kõrge - Tehnika Pindala, Shaanxi provints
JIS D 0203 vihma- ja pihustuskatsekamber
Standard: JIS D 0203
Sisemised mõõtmed (mm): 1000 * 1000 * 1000 D * L * K
Vihmaotsik: 2 auku
Näidis otsikule: umbes 400 mm
R1 Vee voolukiirus: 1,9 l/min.
R2 Vee voolukiirus: 3,3 l/min.
S1 vee voolukiirus: 24,5 l/min
S2 vee voolukiirus: 39,2 l/min
Nimi: JIS D 0203 vihmakatsekamber
Kirjeldus
LIB Environmental on üks professionaalseid ja usaldusväärseid kliima- ja keskkonnakatsekambrite tootjaid Hiinas. Professionaalse tehasega varustatud, pakume teile konkurentsivõimelise hinnaga vihma- ja pihustuskatsekambrit jis d 0203. Nüüd on meil müügil kvaliteetne jis d 0203 vihma- ja pihustuskatsekamber, tere tulemast ostma meie katsekambrit madala hinnaga ja kontrollige hinda meie tarnijaga.
JIS D 0203 vihma- ja pihustuskatsekambervalmistatud vastavalt JIS-D0203 autoosade niiskus- ja veekindluse katsestandardile. Seda standardit kasutatakse erinevat tüüpi autoosade niiskus- ja veekindluse jaoks. Katsemeetod sisaldab: M1,M2;R1,R2;S1,S2;D1,D2,D3
Omadused
● R1 R2 vihmatest
● 2 vihmadüüsi, augu läbimõõtΦ1,2 mm
● S1 S2 pihustustest
● 40 pihustusdüüsi, ava läbimõõtΦ0,5 mm
● Standardne JIS D 0203
● Vee ringlussüsteem
● Automaatne veevarustus
● Programmeeritav värvilise ekraaniga puuteekraani kontroller
● USB ja Ethernet
● Sisevalgustus katseruumis
● Ohutuskaitsesüsteem
● CE-märgis, ISO17025 kalibreerimine
Peamine tehniline parameeter
| Nimi | JIS D 0203 Vihma- ja pihustuskatsekamber |
| Mudel | R-1000JIS |
| Sisemised mõõtmed (mm) | 1000*1000*1000 D*W*H |
| Üldmõõtmed (mm) | 1100*1460*1900 D*W*H |
| Siseruumala (L) | 1000 |
| Kaugus proovist otsikuni | Ca 400mm |
| Vihmaotsik | 2 auku |
| Vihmaotsiku auk | Φ0,5 mm |
| R1 Vee voolukiirus | 1,9 l/min. |
| R2 Vee voolukiirus | 3,3L/min. |
| Pihustusotsik | 40 auku |
| Pihustusotsiku auk | Φ1,2 mm |
| S1 vee voolukiirus | 24,5L/min |
| S2 vee voolukiirus | 39,2L/min |
| Vee rõhk düüsis | {{0}},03 ~ 0,30 MPA |
| Pöördlaua pöörlemiskiirus | 17r/min |
| Veesurve juhtimine | Vooluhulgamõõtur |
| Kontroller | Programmeeritav värviline LCD-puuteekraani kontroller |
| Etherneti ühendus, PC Link, USB |
Rohkem üksikasju
![]() | |
1. Vihmapihusti testimine JIS D 0203 veepihustuskatsekambri varustuse pihustamine võib teha R1, R2, S1, S2 katseid | 2. Vaateaken Kahekihiline karastatud klaas, spetsiaalselt disainitud tihend, hea löögikindlusega ja vee lekke vältimisega. |
![]() | |
3. Plaadimängija Pöördlaud on valmistatud 304 roostevabast terasest, kiirust ja nurka saab reguleerida Proov tuleb kindlalt pöördalusele kinnitada. | 4. Kontroller LIB saab ka programmi eelseadistada kontrollerisse vastavalt kasutaja testimisnõuetele. Seadistatud süsteemikeel on standardina inglise keel. |
Testi tüüp
Autoosade vihmakatsekamber:
* Niiskuse test
M1: uurige detaili suhtelist niiskust.
M2: uurige osade toimivust kõrge temperatuuri ja niiskuse tingimustes.
* Sprinkleri test
R1: uurige veepiiskadega kokkupuutuvate osade toimivust.
R2: uurige osa jõudlust kaudse vihma või pritsmete korral.
* Veepihustustest
S1: uurige detaili jõudlust kaudse vihma või pritsme korral.
S2: uurige osade toimivust tugevas vees,
* Veekümbluse test
D1: uurige detaili toimivust ajutise vettekastmise all.
D2: uurige pidevalt vette kastetud osade või täielikult veekindlate osade toimivust.
D3: eriotstarbeliste veekindlate osade toimimise uurimine.
Paketid
Vihma veekindel katsekamber kasutab ekspordistandardit puidust kasti
Saab kasutada mere-, õhu-, raudtee-, veoautotranspordiks
Pakendi suurus: 3,4m³, brutokaal: 410kg
Tasuta hinnapakkumise saamiseks saatke e-kiri
Kuum tags: jis d 0203 vihma- ja pihustuskatsekamber, tootjad, tarnijad, tehas, maksumus, hind, kasutatud, spetsifikatsioon, müügiks
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
















